post

İş Makinesi Kullanma Yetki Belgesi Alan Hükümlülere Belgeleri Törenle Verildi

Admin 09 Mart 2020

İşyurtları kurumu tarafından Bakanlığımız ile Milli eğitim Bakanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanmış olan ve hükümlü ve tutuklulara yönelik verilecek trafik ve sürücü eğitimlerini kapsayan iş birliği protokolleri çerçevesinde gerçekleştirilen İş Makinesi Operatörlüğü kursunu başarıyla tamamlayan hükümlüler ve çeşitli ....

Haberin Devamı
post

2019 İşyurtları Kurumu Ankara Ürün Ve El Sanatları Fuarı Açıldı

Admin 23 Eylül 2019

Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen ve ceza infaz kurumlarında bulunan tutuklu ve hükümlülere yönelik sürdürülen iş ve meslek eğitimi süreçlerinde ortaya çıkan el emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği ve satışının yapıldığı “İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı 18 Eylül 2019 tarihinde Ankara Adliyesi yanında açıldı.

Haberin Devamı
post

Kurban Kesim Organizasyonu

Admin 15 Ağustos 2019

İşyurtları Kurumu organizasyonuyla Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumundan gelen büyük ve küçükbaş hayvanların Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu mezbahasında kesimi yapılmıştır.

Haberin Devamı
post

“15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Kutlama Programı

Admin 15 Temmuz 2019

Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumunda; "15 temmuz demokrasi ve milli birlik günü anma etkinlikleri" 12 temmuz ve 16 temmuz 2019 tarihlerinde iki gün olarak düzenlenen programlarla kutlandı.

Haberin Devamı
post

“25 Yıllık Hizmet Belgesi” Takdimi

Admin 05 Temmuz 2019

Adalet Bakanlığında 25 yıllık hizmet süresini dolduran Kurumumuz personellerine hizmetlerinden dolayı “25 Yıllık Hizmet Belgesi” verildi.

Haberin Devamı
post

Ankara Adalet Ormanı Açılışı ve Fidan Dikim Töreni

Admin 25 Mart 2019

Ankara Adalet Ormanı’nın açılış ve fidan dikim töreni; Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Selahaddin MENTEŞ’in katılımlarıyla gerçekleşti..

Haberin Devamı
post

Belge Töreni

Admin 20 Şubat 2019

Kurumumuz tarafından 2018 yılında yapılan Kurban Bayramı Organizasyonu ve İşyurtları Fuarında görev alan İşyurdunda görevli personellere İşyurdu ..

Haberin Devamı
post

Kurum Ziyareti

Admin 03 Şubat 2019

Sayın Bakan Yardımcımız Selahattin MENTEŞ, HSK Genel Sekreterimiz Fuzuli AYDOĞDU, HSK Üyelerimiz Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Yaşar ŞİMŞEK, Hüseyin ŞAHİN ...

Haberin Devamı
post

Sayıştay Başkanlığımıza Satış Mağazamız Açıldı

Admin 13 Aralık 2018

Kurumumuz tarafından 13.12.2018 tarihinde Sayıştay Başkanlığına Ceza İnfaz Kurumlarında üretilen gıda, giyim ,hediyelik ve diğer üretimi yapılan ürünlerin ...

Haberin Devamı
post

Genel Müdürümüz Kurumumuzu Ziyaret Etti

Admin 04 Eylül 2018

Sayın Genel Müdürümüz Şaban YILMAZ 04.09.2018 tarihinde kurumumuzu ziyaret ederek incelemelerde bulundu...

Haberin Devamı
post

İşyurtları Kurumu Ankara Ürün Ve El Sanatları Fuarı Açıldı

Admin 13 Eylül 2018

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları İle Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından ceza infaz kurumlarında bulunan tutuklu ve hükümlülere yönelik mesleki ...

Haberin Devamı